| Title | Hornby Static Grass Puffer Bottle |
|---|---|
| Item Height | 70mm |
| Item Width | 35mm |
| Item Weight | 30g |
| Age Level | 12-16 Years |
| Assembly Status | No |
| Brand | Hornby |
| Color | Multicolor |
| Compatible Gauge | OO |
| Gauge | OO |
| Item Length | 130mm |
| Material | Plastic |
| Scale | 1:76 |
| Type | Scenery |
| MPN | R7182 |
| UPC | 5055286658945 |
Check the listing for details. Hornby Static Grass Puffer Bottle. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 17.64 USD. Great addition to your Hornby Layout. High Quality Hornby Product. Static Grass Puffer Bottle. Design your model landscape with this grassing material and green areas and fields for landscaping on your layout!