| Language | English |
|---|---|
| Item Height | 4040mm |
| Age Level | 12-16 Years |
| Item Weight | 42g |
| Brand | Hornby |
| MPN | R460 |
| Assembly Status | No |
| Compatible Gauge | OO |
| Gauge | OO |
| Material | Plastic |
| Scale | 1:76 |
| Type | Hornby |
| Item Length | 200mm |
| Item Width | 180mm |
| Title | Hornby Straight Platform |
| Color | Multicolore |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 5010963014605 |
Check the listing for details. Hornby Straight Platform. Color: Multicolore, Condition: New, Made in UK. Listed at 13.36 USD. Length: 168mm. Title: Hornby Straight Platform. Type: Hornby. Age Level: 12-16 Years. Item Length: 200mm. Color: Multicolore. Item Width: 180mm. Further Details.