| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Hostess |
| Item Height | 3.5 in |
| Model | 275268 |
| Item Depth | 10 in |
| Type | Cupcake/Muffin Maker |
| Material | Food |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Manufacturer Color | white |
| Power Source | Electric |
| Color | White |
| Number of Items | 1 |
| Features | Heat-Resistant Handle |
| Shape | Round |
| Custom Bundle | No |
| Voltage | 120 V |
| Components Included | Recipes |
Check the listing for details. HOSTESS MINI CUPCAKES MAKER PASTRY BAG & RECIPES NIB. Color: White, Condition: Open box. Listed at 29.99 USD. HOSTESS MINI CUPCAKES MAKER PASTRY BAG & RECIPES . Shipped with USPS Priority Mail .New Open Box only for check it is inside .AB