| Number of Compartments | 6 |
|---|---|
| Shape | Novelty |
| Power Source | Electric |
| Color | Blue |
| Brand | Hostess |
| Type | Cupcake/Muffin Maker |
| Item Height | 3.5 in |
| Voltage | 110 V |
| Model | HOST-1TW |
| Features | Indicator Light, Locking Lid, Non-Stick, Receipes |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Power | 650 W |
| Item Weight | 3.4 lbs |
| Number of Settings/Programs | 1 |
Check the listing for details. Hostess Twinkie Maker • HOST-1TW Tested Working. Color: Blue, Condition: Used. Listed at 12.07 USD. Hostess Twinkie Maker • Make Your Own Twinkies great condition l use/clean. Condition is Used. Shipped with USPS Ground Advantage.