| Number of Compartments | 6 |
|---|---|
| Shape | Novelty |
| Power Source | Electric |
| Color | Blue |
| Brand | Hostess |
| Type | Cupcake/Muffin Maker |
| Voltage | 110 V |
| Item Height | 3.5 in |
| Model | HOST-1TW |
| Features | Indicator Light, Locking Lid, Non-Stick, Receipes |
| Components Included | Recipes, Instruction Booklet |
| Country of Origin | China |
| Item Weight | 3.2 |
| Power | 650 W |
| Number of Settings/Programs | 1 |
Check the listing for details. Hostess Twinkies Maker. Color: Blue, Condition: New, Made in China. Listed at 24.99 USD. Up for sale is this Hostess Twinkies Maker. This item powers on. Power cord attached. Item sold as-is. Power source attached. Not Fully Test.