| Materials sourced from | China |
|---|---|
| Brand | WXZOS |
| Type | Wiring Harness Kit |
| OE/OEM Part Number | 95B971095A |
| Number in Pack | 1 |
| Manufacturer Part Number | 95B971095A |
| Connector Type | Male |
| Material | Copper, Plastic, Zinc |
| Superseded Part Number | 95B971095A |
| Placement on Vehicle | Front |
Check the listing for details. Hot Front Bumper ABS System PDC Wiring Harness for Porsche Macan 2014-2018?. Condition: New. Listed at 229.97 USD. (Fit forPorsche Macan 2014-2018. 2) Built-in circuit for 12v power input. 4) Pre-wired socket for easy installation. We will do our best to resolve any problems for you until you are satisfied. 1) Color may vary slightly due to the color setting of each individual monitor.