| Connector(s) B | 6.35 mm (1/4") Jack Male |
|---|---|
| Connector(s) A | 6.35 mm (1/4") Jack Male |
| Color | Black |
| Quantity | 1 |
| MPN | HOT30PP |
| Brand | Hot Line |
| Type | Single Cable |
| Unit Type | Unit |
| Model | HOT30PP |
| Connector B | 6.35 mm (1/4 in) Jack Male |
| Connector A | 6.35 mm (1/4 in) Jack Male |
| Cable Length | 30ft. |
| Suited For | Speaker/Amplifier |
| Unit Quantity | 1 |
| UPC | 717070022619 |
Check the listing for details. HOT LINE PROFESSIONAL SPEAKER CABLE HOT30PP - 30FT NEW!!. Color: Black, Condition: New. Listed at 18.99 USD. Hot Line Model HOT30PP. 30 Foot black speaker cable - 6.7mm O/D - 16 gauge, 2 conductor. FREE scheduling, supersized images.