| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Origin | Mainland China |
| Brand | Unbranded |
| Type | Hot-melt Gue Machine |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Timing range | 0-60s |
| Package weight | 18kg |
| MPN | DOES NOT APPLY |
| Model Number | Hot melt glue dispenser |
| Certification | CE |
| Power | 800W |
| Operating temperature | 20-200℃ |
Check the listing for details. Hot-melt Gue Machine Pressure-holding Glue Dispenser Manual Glue Sprayer. Condition: New. Listed at 483.99 USD. Your browser does not support the video tag. ————Physical photos————