| Materials sourced from | Afghanistan |
|---|---|
| Country of Origin | China |
| Franchise | Arknights |
| Brand | Hot Toys |
| Character | Spetsnaz MVD |
| Type | Action Figure |
| Compatible Product | Action Figure |
| Material | ABS |
| Theme | Military & Adventure |
| Vintage | No |
| Year Manufactured | 2022 |
| Genre | War |
| Occasion | All Occasions |
| Features | Adjustable |
| Item Height | 10 cm |
| Item Length | 5 cm |
| Item Weight | 100 g |
| Item Width | 5 cm |
| Number in Pack | 1 |
| Packaging | Original (Opened) |
| Time Period Manufactured | 2000-2009 |
| Whole items | Hot Toys |
Check the listing for details. Hot Toys 1:6 Climbing Gear pullies - A316. Condition: New, Made in China. Listed at 8.62 USD.