| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Hot Tub |
| Shape | Rectangular |
| Features | Felt, PVC |
| Color | Gray |
| MPN | flooring, ground mat, garden, |
| Assembly Required | No |
| Gross Weight | 1.5kg/ 3.31 lbs |
| Net Weight | 1.4kg/ 3.09 lbs |
| Product Size(L*W) | 188*183 cm/ 74*72 in |
| Package Size | 40*34*9 cm/ 15.75*13.39*3.54in |
Check the listing for details. Hot Tub Mat 188*183cm Gray Rectangular Flooring Protector Mat-Waterproof Home. Color: Gray, Condition: New. Listed at 27.89 USD. Our hot tub mat can help you solve these problems! It is made of high-quality felt and PVC, with good water absorption and l eak-proof function. You can cut it into different sizes to fit your bathtub.