| Marke | Aoputtriver |
|---|---|
| Herstellernummer | 5000Y |
| Genauigkeit | 5 % |
| Maximale Luftgeschwindigkeit | 30 m/s |
| Auflösung Luftgeschwindigkeit | 0,1 m/s |
| Brand | Aoputtriver |
| MPN | 5000Y |
| Anemometer Type | Hot Wire |
| Country of Origin | China |
| Wind Speed Range | 0.1-30m/s |
| Features | Temperature Measurement, Backlight |
Check the listing for details. Hot wire Anemometer Handheld CFM Air Flow Velocity Meter Wind Speed Temp Meter. Condition: New, Made in China. Listed at 65.99 USD. (It also has an auto shut-off feature (selectable or not). It is also waterproof and dustproof, and the probe size is 298.5 40.84 23.7mm. 6) Current wind speed, maximum wind speed, minimum wind speed. 5) Compact structure, waterproof and dustproof.