| Country of Origin | Unknown |
|---|---|
| Shape | Round |
| Color | Silver |
| Frame Finish | Satin Nickel |
| Item Length | 10 in |
| Mounting | Wall Mounted |
| Brand | Hotel Collection |
| Department | Adults, Teens |
| Type | Wall Mounted Double Side Mirror |
| Item Height | 12.8in |
| Personalized | No |
| Features | Magnifying |
| Glass Type | Clear Glass |
| Room | Bathroom, Bedroom |
| Engraved | No |
| Item Width | 1.6in |
| UPC | 874479001369 |
Check the listing for details. Hotel Collection Double Sided Wall Mount Mirror Satin Nickel 8X Magnification. Color: Silver, Condition: New, Made in Unknown. Listed at 13.80 USD.