| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Item Diameter | 5 in |
| Color | Clear |
| For | Aromatherapy |
| Material | Plastic |
| Year Manufactured | 2024 |
| Item Length | 2 in |
| Smart Home Compatibility | Amazon Alexa |
| Installation Area | Indoor |
| Noise Level | 10 dB |
| Brand | Hotel Collection |
| Type | Essential Oil |
| Department | Adults |
| Volume | 120 ml |
| Number in Pack | 1 |
| Item Height | 5 in |
| Container Type | Plastic Bottle |
| Style | Modern |
| Features | Diffuser |
| Scent | Sandalwood |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Item Weight | 4.1 oz |
| Item Width | 2 in |
Check the listing for details. Hotel Collection - My Way Essential Oil Scent. Color: Clear, Condition: New. Listed at 24.99 USD. Hotel Collection - My Way Essential Oil Scent. Brand new. Message me for bulk orders.