| Color | black both right angle |
|---|---|
| ItemWeight | 32 |
| Manufacturer | hotnow |
| Model | cb 06 30 cm |
| PackageHeight | 19 |
| PackageLength | 119 |
| PackageQuantity | 1 |
| PackageWeight | 30 |
| PackageWidth | 70 |
| PartNumber | cb 06 30 cm |
| Size | 1 ft |
| Brand | HOTNOW |
| MPN | CB06_30cm |
| UPC | NA |
Check the listing for details. HOTNOW USB C to C Cable Right Angle 1ft 1FT, Black(Both Angle). Color: black both right angle, Condition: New. Listed at 13.28 USD. Easy to carry,wouldn't take up much space.