| Brand | House Mouse |
|---|---|
| Pattern | Leaves |
| Type | Storage Box |
| Shape | Rectangle |
| Item Height | 4 in |
| Material | Cardboard |
| Item Length | 11 in |
| Item Width | 7.5 in |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. House Mouse Designs - Autumn Leaves - Storage Box. Condition: Used, Made in China. Listed at 8.95 USD. The box has a design on the top and all 4 sides. The inside of the box is white. There is a brass label holder on one small side.