| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Unbranded |
| MPN | Does not apply |
| Item Length | 8in |
| Item Height | 0.4in |
| Item Width | 5.1in |
| Author | Paul J. Silvia |
| Publication Name | How to Write a Lot : a Practical Guide to Productive Academic Writing |
| Format | Perfect |
| Language | English |
| Publisher | American Psychological Association |
| Publication Year | 2007 |
| Type | Textbook |
| Item Weight | 6.9 Oz |
| Number of Pages | 149 Pages |
Check the listing for details. How to Write a Lot: A Practical Guide to Productive Academic Writing - VERY GOOD. Condition: Very Good. Listed at 4.24 USD. How to Write a Lot: A Practical Guide to Productive Academic Writing - VERY GOOD Product Id:1591477433 Condition:USED_VERY_GOOD Notes:Item in very good condition! Textbooks may not include supplemental items i.e. CDs, access codes etc...