| Filter Life | 160 refills |
|---|---|
| Brand | Katadyn |
| Type | Bottle |
| Item Height | 11 in |
| Color | Olive |
| MPN | Exstream |
| Item Length | 3 in |
| Filtration Technology | Virustat |
| Item Weight | 8 oz |
| Item Width | 3 in |
Check the listing for details. Katadyn Exstream Virustat Water Purifier Bottle Olive 160 Refills. Color: Olive, Condition: New. Listed at 16.00 USD. Katadyn Exstream Virustat Water Purifier Bottle Olive 160 Refills