| Pattern | Solid |
|---|---|
| Size | 4.6"X3.1" |
| Color | Black |
| Style # | KN771 |
| Material | Leather |
| Item Length | 4.6" |
| Modified Item | No |
| Brand | kate spade new york |
| Department | Women |
| Type | Key card wallet |
| Style | Card holder |
| Features | Credit Card, Coin compartment, Key Fob, Zip-Around, ID WIndow |
| Item Width | 3.1" |
| UPC | 196021699221 |
Check the listing for details. Kate Spade Leather Key Ring Card Holder Case wallet ~NWT~ Black. Color: Black, Condition: New with tags. Listed at 48.00 USD. Pale gold-tone hardware & key ring. Key ring on chain. two credit card slots interior, ID window. saffiano leather, two way script logo. Never used! In Perfect condition! No stains, scratches, or marks etc!