| Brand | kate spade new york |
|---|---|
| Personalize | No |
| Type | Makeup Bag |
| Color | Black |
| Item Height | 4 in |
| Material | Polyester |
| Item Length | 7 in |
| Item Width | 3 in |
Check the listing for details. kate spade- Little Better- Everything Puffy- Medium Cosmetics Case- Black- NWT. Color: Black, Condition: New with tags. Listed at 35.97 USD. Style # K5620. 7" wide x 4" high x 3" wide.