| Brand | Brand: KAUF |
|---|---|
| Type | 259281 |
| Item Height | 1 in |
| Color | Red |
| Material | Glass |
| MPN | SRF10 |
| Item Length | 1 in |
| Item Width | 1 in |
Check the listing for details. KAUF Bulbs, RGB Switch, And Outlet. ESPHome. Color: Red, Condition: Used. Listed at 275.00 USD. 16 BR30, 4-A21, 1-A19, 1-A15, 1 RGB Switch, 1 Plf12 outlet. No known issues