| Number of Keys | 88 |
|---|---|
| Brand | Kawai |
| Number of Pedals | 3 |
| Length | 16 in |
| Color | Black |
| Instrument | Digital Home Piano |
| Model | Kawai KDP75B |
| Height | 33.5 in |
| MPN | KDP75B |
| Touch Sensitivity | Aftertouch |
| Width | 53.5 in |
| Weight | 79.5 lbs. |
Check the listing for details. Kawai KDP75 Digital Piano - Embossed Black. Color: Black, Width: 53.5 in, Condition: New. Listed at 800.00 USD.