| Brand | Kawasaki |
|---|---|
| Type | Handlebar Risers |
| Unit Type | Unit |
| Items Included | Risers |
| Item Diameter | 30 mm |
| Manufacturer Part Number | 42402515 00 09 |
| Compatible Handlebar Diameter | 22,2 mm |
| Country/Region of Manufacture | Germany |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Weight | 0.52 kg |
| Colour | Silver |
| EAN | 4042545766627 |
Check the listing for details. Kawasaki Versys 1000 2012-2014 Offset Handlebar Risers 30mm UP, 21mm -Sil BY H&B. Color: Silver, Condition: New. Listed at 101.11 USD. BETA Exhausts. under handlebar risers for use with the original upper clamp;. handlebar risers with lower and upper clamp. Kawasaki Exhaust. Aprilia Exhaust. Moto Guzzi Exhaust. the high quality of Hepco&Becker.