| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Custom Bundle | No |
| Item Width | Less Than 10 in |
| Pattern | All-Over |
| Item Height | 3 in |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Material | Stainless Steel |
| Item Weight | 0.75 lbs |
| Brand | Kaylan |
| Color | Silver |
| Theme | Abstract |
| Capacity | 2 qt |
| Item Diameter | 7 in |
| Type | Mixing Bowl |
Check the listing for details. Kaylan Cultlery Stainless O Ring Mixing Nesting Storage Server Bowl. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 29.99 USD. Previously owned in good condition Kaylan Cultlery Stainless O Ring Mixing Nesting Storage Server Bowl Shows signs of normal useSits flat Normal 0 false false false EN-US X-NONE X-NONE Farberware, Saladmaster, Westbend, Regal Ware, Chef's Ware By Townecraft, Americraft, All Clad, Calphalon, Le Creuset, Royal Queen, Royal Prestige, Princess House, Wearever, Emeril, Wolfgang, Paula Deen, KitchenAid, Cuisinart, Oster, Krups, T Fal, Tools Of The Trade, Tramontina, Lifetime, Kitchencraft, Luster Craft Ruffoni Alessi Oster Presto Williams Sonoma SCANPAN Greenpan Chef's Mark Member's Mark Copco Desco Ware Nutri Stahl Waring Blendtec Vitamix Breville Home Makers Lodge Wagner Ware Magnalite Mirro Crock Pot Fryer Buffet Server Griddle Grill Baking Pan Roasting Pan Roaster Bakeware Wok Skillet Blender Food Processor Mug Tea Cup Coffee Maker Juicer Smoothie Maker Fry Pan Tea Kettle Carafe Steamer Double Boiler Lid Electric Skillet Silver Ware Cutlery Serving Bowl Mixing Bowl Storage Bowl Percolator Pot Set Pan ot Bulk Cookware Egg Poacher Salad Maker Shooter Machine Whistling Kettle Concord Titanium Gotham Copper Chef Viking Cutco Bella Oxo Circulon Rachael Ray Tefal Masterclass Hexclad Kirkland Sunbeam Cast Iron Cast Aluminum Slow Cooker Air Fryer Deep Fryer Commercial