| Playable Media Format | CD |
|---|---|
| Color | White |
| CD Changer Capacity | 1 |
| MPN | KC-909 |
| Item Length | 165 mm |
| Audio Outputs | Headphone Jack |
| Brand | Unbranded |
| Type | CD Player |
| Unit Type | Unit |
| Audio Inputs | USB, Bluetooth, FM Radio |
| Item Height | 31 mm |
| Model | KC-909 |
| Connectivity | Bluetooth |
| Features | Bluetooth, Headphone Jack, Wall Mountable, FM Radio |
| Item Weight | 500 g |
| Item Width | 165 mm |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. KC-909 Wall Mount CD Player FM Radio USB Bluetooth White 1 Disc Capacity. Color: White, Condition: Used, Made in China. Listed at 24.99 USD.