| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Number of Items in Set | 1 |
| Power Source | Electric |
| MPN | None |
| Suitable For | Dishwasher |
| Unit Type | lb |
| Capacity | 0.6-1.0 ft³ |
| Manufacturer Warranty | 6 Months |
| Item Height | 10.1-15 in |
| Features | Cold-Only Fill |
| Unit Quantity | None |
| Finish | Glass |
| Item Width | 10.1-15 in |
| Compatible Brand | None |
| Installation | Built-In/Integrated |
| Color | Gray |
| Compatible Model | None |
| Set Includes | Rack |
| Material | Stainless Steel |
| Item Depth | 10.1-15 in |
| California Prop 65 Warning | KDPE234GPS0 KitchenAid Dishwasher Upper Adjuster Rack Kit |
| Brand | KitchenAid |
| Type | Rack |
| Model | GE Appliances WD15X10014 |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Item Weight | None |
| Power | 150 W |
Check the listing for details. KDPE234GPS0 KitchenAid Dishwasher Upper Adjuster Rack Kit. Color: Gray, Condition: New. Listed at 26.99 USD. KDPE234GPS0 KitchenAid Dishwasher Upper Adjuster Rack Kit