| Brand | Kee Klamp |
|---|---|
| Thickness | 1/4 in |
| System of Measurement | Inch |
| Length | 1 1/4 in |
| Size | 2 1/4 in |
| Material | Galvanized Steel |
| Finish | Galvanized |
| Rail Height | 1 1/4 in |
Check the listing for details. KEE KLAMP 46-6. Condition: Used. Listed at 10.00 USD. These work great with schedule 40 1” pipe. Make tire racks, tents, gates ideas unlimited have 50 available.