| Number of Compartments | 4 |
|---|---|
| Shape | Round Oval |
| Power Source | Electric |
| Manufacturer Color | Green |
| Color | Green |
| Item Diameter | 12 in |
| Custom Bundle | No |
| MPN | PPM-1K |
| Material | Plastic Casing, Metal heating element & cooking surface |
| Item Depth | 6 in |
| Brand | Keebler |
| Type | Pie Maker |
| Energy Star | Not Compliant |
| Manufacturer Warranty | None |
| Item Height | 6 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | PPM-1K |
| Features | Non-Stick |
| Unit Quantity | 1 |
| Components Included | Cord |
| Number of Items | 1 |
| Power | 1000 W |
| Item Width | 10 in |
| Number of Settings/Programs | 1 |
| UPC | 831121001818 |
Check the listing for details. KEEBLER #885032 Keebler Personal Pie Maker. Color: Green, Condition: Open box. Listed at 19.99 USD. Create your own delicious pies with the Keebler Personal Pie Maker! The non-stick feature makes it easy to clean, and the unit quantity is one. The components included are a cord and one pie maker.