| Brand | Keebler |
|---|---|
| Type | Pie Maker |
| Shape | Round |
| Power Source | Electric |
| Color | Green |
| Voltage | 120 V |
| Model | PPM-1K |
| MPN | PPM-1K |
| Features | Indicator Light |
| Material | Plastic |
| Power | 1000 W |
Check the listing for details. KEEBLER MINI PERSONAL PIE MAKER Uncommonly Good Green. Color: Green, Condition: Used. Listed at 14.71 USD. This is a Keebler Personal Pie Maker. It is in good working condition.