| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Shape | Round |
| Power Source | Electric |
| Color | White |
| MPN | CPM-1K |
| Brand | Keebler |
| Type | Cake Pop |
| Voltage | 120 V |
| Model | Keebler Cake Pop Maker |
| Features | Recipe Booklet |
| Number of Items | 1 |
| Components Included | Recipes |
| Power | 1000 W |
| Number of Settings/Programs | 1 |
Check the listing for details. Keebler Uncommonly Good Cake Pop Make. Color: White, Condition: Open box. Listed at 32.50 USD. This electric cake pop maker allows you to easily create perfectly round cake pops without the hassle of an oven. It comes with a recipe booklet to inspire your baking creativity, and an instruction booklet to help you make the perfect cake pops every time. With a 1000W power source and a voltage of 120V, this cake pop maker is perfect for any kitchen. The Keebler Cake Pop Maker includes all the components needed to get started, including recipes and an instruction booklet.