| Brand | Keebler |
|---|---|
| Type | Cake Pop |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 120 V |
| Color | Red |
| Model | CPM-1K |
| Components Included | Instruction Booklet |
| Country of Origin | China |
| Power | 1000 W |
Check the listing for details. Keebler Uncommonly Good Cake Pop Maker CPM-1K Tested & Works. Color: Red, Condition: Used, Made in China. Listed at 18.99 USD. The Keebler Uncommonly Good Cake Pop Maker CPM-1K is a red electric cake pop maker. Tested. Works. No box or instructions. Please email me with any questions. Any offers will be considered.