| Country of Origin | China |
|---|---|
| Number of Compartments | 7 |
| Shape | Round |
| Power Source | Electric |
| Custom Bundle | No |
| Color | Red |
| Material | ABS Plastic |
| MPN | M6277 |
| Brand | Keebler |
| Type | Cake Pop |
| Manufacturer Warranty | used item no warranty |
| Voltage | 120 V |
| Model | CPM-1K |
| Features | Indicator Light, Non-Stick, Receipes |
| Number of Items | 1 |
| Components Included | Instruction Booklet |
| Power | 1000 W |
| Number of Settings/Programs | 1 |
| UPC | 831121001757 |
Check the listing for details. Keebler Uncommonly Good Cake Pop Maker Model CPM-1K Never used. Color: Red, Condition: Used, Made in China. Listed at 16.99 USD.