| Shape | Round |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Color | Red |
| Material | ABS Plastic |
| MPN | CPM-1K |
| Brand | Keebler |
| Type | Cake Pop |
| Voltage | 120 V |
| Model | Keebler Uncommonly Good |
| Features | Non-Stick |
| Number of Items | 1 |
| Components Included | Instruction Booklet |
| Power | 1000 W |
| Country of Origin | China |
| Number of Settings/Programs | 1 |
Check the listing for details. Keebler Uncommonly Good Cake Pop Maker NEW IN BOX. Color: Red, Condition: New, Made in China. Listed at 55.00 USD. Versatile: Suitable for sweet (fruit pies) or savory (pot pies, quiches) fillings. Non-stick surface for effortless cleanup. Makes 4 personal pies in minutes.