| Shape | Round |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Color | Green |
| Item Diameter | 12 in |
| MPN | PPM-1K |
| Item Depth | 6 in |
| Brand | Keebler |
| Type | Pie Maker |
| Manufacturer Warranty | None |
| Voltage | 120 V |
| Item Height | 6 in |
| Model | Keebler Uncommonly Good |
| Features | Indicator Light |
| Number of Items | 1 |
| Power | 1000 W |
| Item Weight | 4 lbs |
| Item Width | 10 in |
Check the listing for details. Keebler Uncommonly Good Mini Pie Maker Non-Stick NEW. Color: Green, Condition: New. Listed at 17.99 USD. Keebler Uncommonly Good Mini Pie Maker Green Non-Stick. Brand new/never used (without box). Great, quality made and highly rated! Let me know if you have any questions. Priced to sell! Thanks so much for stopping by.