| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | MOD-6093-GRY |
| Color | Gray |
| Type | Headboards |
| Item Height | 55.5 in |
| Item Length | 3.5 in |
| Item Width | 39.5 in |
| Material | Performance Velvet |
| Number of Items in Set | 1 |
| Size | Twin |
| UPC | 889654148234 |
Check the listing for details. Keira Performance Velvet Twin Headboard in Gray. Color: Gray, Condition: New. Listed at 88.00 USD. Lean back and relax while reading or watching TV in bed with the dense foam padding on this upholstered twin headboard. Fits twin size beds. One - Keira Twin Headboard. Features: Contemporary Modern Headboard.