| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Brand | Kennametal |
| MPN | CV50HPVSF088300 |
| Projection Length | 3" |
| Spindle Type | CAT50 |
| Warehouse Location | LOC1220A |
| Shank Capacity | 7/8" |
| Model | Does not apply |
Check the listing for details. Kennametal CAT50 7/8" Shrink Fit Holder CV50HPVSF088300 (LOC1220A). Condition: Used. Listed at 99.95 USD. Kennametal CAT50 7/8" Shrink Fit Holder CV50HPVSF088300 (LOC1220A) SKU: SMT19756 Brand: Kennametal Condition: Used MPN: CV50HPVSF088300 Projection Length: 3 Spindle Type: CAT50 Shank Capacity: 7/8