| Brand | Kent |
|---|---|
| Collection | Not Specified |
| Color | Not Specified |
| Franchise | Not Specified |
| Grade | Not Specified |
| Item Height | 33 cm |
| Item Length | 3 cm |
| Item Weight | 0.12 kg |
| Item Width | 3 cm |
| Items Included | Not Specified |
| MPN | Not Specified |
| Material | Not Specified |
| Model | Not Specified |
| Size | Not Specified |
| Type | Not Specified |
| UPC | 9311960064027 |
Check the listing for details. Kent Triangular Ruler Scale 1:100 200 250 300 400 500 Dimensionally Stable. Color: Not Specified, Condition: New. Listed at 27.03 USD.