| Brand | Gazechimp |
|---|---|
| Color | Teak |
| Item Height | 78.75in |
| Item Length | 78.75in |
| Item Weight | 97.00lb |
| Item Width | 51.25in |
| Frame Material | Acacia Wood |
| Type | As Shown |
| Upholstery Fabric | As Shown |
Check the listing for details. KENZIE DAYBED. Color: Teak, Condition: New. Listed at 583.98 USD. People always bought together with. Featured Products. It's just take you 1 minute. We'd like to settle any problem in a friendly manner. Because the unpaid dispute will not be closed automatically, and we may ignore it.