| Type | Mirror |
|---|---|
| Brand | KeonJinn |
| Item Width | See description |
| Item Height | See description |
| Item Length | See description |
| Model | HD-WKJ-FJ6181 |
| MPN | HD-WKJ-FJ6181 |
| Color/Finish | Rectangle |
| Mirror Orientation | Vertical / Horizontal |
| Mirror Type | Single |
| Mount Style | Floating |
| Mount Type | Wall |
| Product Weight (lb.) | 15.5 lb |
| Shape | Rectangular |
| Mirror Width | Medium (20-40 in.) |
| Product Height (in.) | 32 in |
| Product Width (in.) | 24 in |
| Thickness (in.) | 0.53 in |
| Country of Origin | China |
| UPC | 635083986110 |
Check the listing for details. KeonJinn 24" W x 32" H Rectangular Beveled Frameless Wall Mount Bathroom Vanity. Condition: New, Made in China. Listed at 71.99 USD. KeonJinn 24 in. W x 32 in. Available in various sizes, this accent mirror is a versatile addition to your bathroom, bedroom, or entryway. Installation is a breeze with the included wall mounting hardware.