| Type | Vanity/Tabletop Mirror |
|---|---|
| Brand | KeonJinn |
| Item Width | See description |
| Item Height | See description |
| Item Length | See description |
| Model | HD-XC2-7691bk |
| MPN | HD-XC2-7691bk |
| Color Family | Black |
| Color/Finish | Black |
| Frame Material | Aluminum |
| Mirror Orientation | Vertical / Horizontal |
| Mirror Type | Single |
| Mount Style | Floating |
| Mount Type | Wall |
| Product Weight (lb.) | 18 lb |
| Shape | Rectangular |
| Mirror Width | Medium (20-40 in.) |
| Product Height (in.) | 36 in |
| Product Width (in.) | 30 in |
| Thickness (in.) | 1.2 in |
| Country of Origin | China |
| UPC | 662987408707 |
Check the listing for details. KeonJinn 30" W x 36" H Modern Rectangular Black Bathroom Mirror Vanity Mirror. Condition: New, Made in China. Listed at 80.99 USD. KeonJinn 30 in. W x 36 in. This oversized mirror that can be hung on the wall in bathroom, easy to install with french cleat hanger. Perfect decorative design for bathroom, living room, and bedroom.