| Brand | Keurig |
|---|---|
| Type | Pod Coffee Machine |
| Coffee Type | Pod |
| Color | Black |
| Item Height | 16 in |
| Model | K-Mini Plus V2 |
| Type of Coffee Made | Espresso, Cappuccino, Mocha |
| Features | Removable Drip Tray, Auto Shut-off, Water Tank |
| Item Depth | 14 in |
| Components Included | Drip Tray, Water Tank, User Manual |
| Item Width | 6 in |
Check the listing for details. keurig coffee maker brand new in box. Color: Black, Condition: New. Listed at 59.97 USD. keurig coffee maker brand new in box. Condition is New. Shipped with USPS Ground Advantage.