| UPC | 0811439030694 |
|---|---|
| Brand | Keurig |
| Type | Drinkmaker |
| Coffee Type | Pod |
| Item Height | 15 in |
| Color | Black |
| Model | Drinkworks |
| Type of Coffee Made | Cocktails, Home Brewery,Alcoholic Beverage,Beer,Cider,Carbonated Drink,Cocktail,Wines,Brews, Cocktails,Wine,Brews,Cider |
| MPN | 01AU31AM2107, 5000345582 |
| Item Depth | 17.9 in |
| Bean/Coffee Capacity | 50 Oz |
| Item Width | 19.5 in |
Check the listing for details. Keurig Drinkworks Home Bar Drinkmaker - Black. Color: Black, Condition: New. Listed at 215.99 USD. Keurig Drinkworks Home Bar Drinkmaker - Black. NIB. Twist seals still have protective stickers in place. Box does have slight damage. Please see photos.