| Coffee Type | Capsule |
|---|---|
| MPN | K50 |
| Material | Plastic |
| Item Depth | 1.75 in |
| Color Variation | Burgundy Red |
| Brand | Keurig |
| Type | Coffee Maker |
| Compatible Capsule/Pad System | Keurig K-Classic, Keurig K-Classic K50, k50, k40, keurig K40, Keurig K50 |
| Item Height | 4.25" |
| Model | Keurig K-Classic |
| Features | Removable Drip Tray |
| Components Included | Drip Tray |
| Item Width | 7 in |
Check the listing for details. Keurig Drip Tray Bottom K-Classic - Coffee Maker K50 K40 Replacement Part. Condition: Used. Listed at 5.99 USD. Keurig Drip Tray Bottom K-Classic Coffee Maker K50 K40 Replacement Part. Condition is Used. Shipped with Economy Shipping.