| Brand | Keurig |
|---|---|
| Type | Pod Coffee Machine |
| Coffee Type | Pod |
| Item Height | 12.7 in |
| Model | K-60 |
| Type of Coffee Made | Tea, Hot Cocoa, Coffee |
| Features | Hot Water Tap, Removable Drip Tray, Water Tank, Removable Water Tank, Programmable |
| Material | Plastic |
| Item Depth | 13.1 in |
| Item Width | 9.9 in |
Check the listing for details. Keurig K-60 Single Serve Coffee Maker with TempControl Very Good Condition. Condition: Used. Listed at 34.95 USD. The Keurig K-60 Single Serve Coffee Maker is a versatile pod coffee machine that can make a variety of hot beverages such as coffee, tea, and hot cocoa. It features a removable drip tray, water tank, and is programmable for added convenience.