| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Power Source | Wall Plug-in |
| Coffee Type | Latte |
| Color | Black |
| Material | ABS Plastic |
| MPN | 119283 |
| Item Depth | 14 in |
| Bean/Coffee Capacity | 8 oz |
| Brand | Keurig |
| Type | Pod Coffee Machine |
| Compatible Capsule/Pad System | Keurig |
| Item Height | 14 in |
| Model | K-84 |
| Type of Coffee Made | Cappuccino |
| Features | Auto Shut-off |
| Components Included | Carafe |
| Item Width | 10 in |
Check the listing for details. Keurig K-84 K-Café Single Serve Coffee, Latte & Cappuccino Maker Machine. Color: Black, Condition: Used. Listed at 129.99 USD. Previously owned in good condition Keurig K-84 K-Café Single Serve Coffee, Latte & Cappuccino Maker MachineKeurig K-84 K-Café Single Serve Coffee, Latte & Cappuccino Maker Machine