| Water Tank Capacity | NA |
|---|---|
| Power Source | NA |
| Coffee Type | Pod |
| MPN | K35 |
| Control Panel | NA |
| Bar Pressure | NA |
| Unit Type | Unit |
| Compatible Capsule/Pad System | NA |
| Manufacturer Warranty | None |
| Item Height | 1.25 in |
| Voltage | NA |
| Type of Coffee Made | NA, Espresso, Cappuccino, Mocha, Espresso Macchiato, Latte Macchiato, Hot Milk |
| Features | Dishwasher Safe, Removable Drip Tray |
| Cable Length | NA |
| Unit Quantity | 1 |
| Components Included | Drip Tray, Perforated Tray |
| Finish | Glossy |
| Item Width | 4.75 in |
| Color | Black |
| Capsule/Pod Capacity | NA |
| Material | Plastic |
| Item Depth | 5.75 in |
| Bean/Coffee Capacity | 8 oz |
| Heat up Time | NA |
| Brand | Keurig |
| Type | Pod Coffee Machine |
| Model | K-Compact K35 |
| Country of Origin | Unknown |
| Power | NA |
| Item Weight | 3 oz |
| Number of Settings/Programs | NA |
Check the listing for details. KEURIG K-Compact K35 Coffee Maker Drip Tray Original Replacement Part Black. Color: Black, Condition: Used, Made in Unknown. Listed at 14.99 USD. KEURIG K-Compact K35 Coffee Maker Drip Tray Original Replacement Part Black