| Brand | Keurig |
|---|---|
| Type | Pod Coffee Machine |
| Coffee Type | Ground Coffee |
| Color | Black |
| Item Height | 13in |
| Model | K-Duo 5100 |
| Type of Coffee Made | Espresso |
| Item Depth | 12.76in |
| Components Included | Main Body Only |
| Item Width | 11 in |
| Item Weight | 8lb 10oz |
Check the listing for details. Keurig K-Duo 5100 Essentials 12 Cup Coffee Maker (Main Body Only). Color: Black, Condition: For parts or not working. Listed at 29.00 USD. K-Duo Main Body Only, No accessories. Some part not working, it didn't pump the water.