| Compatible Brand | For Keurig |
|---|---|
| Water Tank Capacity | 1.8 qt |
| Number of Cups | 12 |
| Power Source | Electrical |
| Coffee Type | Pod |
| Color | Black |
| Compatible Model | For Keurig K-Duo Plus 5200 |
| Material | Stainless Steel |
| MPN | 5000204978 |
| Control Panel | Analog |
| Brand | Keurig |
| Type | Coffee Maker |
| Unit Type | Unit |
| Capacity | 1.8 qt |
| Number in Pack | 1 |
| Item Height | 14.9 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | K-DUO PLUS 5200 |
| Type of Coffee Made | Cappuccino, Espresso, Espresso Macchiato, Latte Macchiato, Mocha, Flat White |
| Features | Programmable |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 7.7 in |
| Item Weight | 16.1 lbs. |
| Power | 1470 W |
Check the listing for details. Keurig K-Duo Plus 5200 Coffee Maker Main Unit Only READ. Color: Black, Condition: For parts or not working. Listed at 22.19 USD. Keurig K-Duo Plus model 5200 coffee maker main unit. Unit needs cleaning and the top door does not stay shut. • Manufactured by Keurig. • Model: K-Duo Plus 5200. • No water reservoir, carafe, pod holder, or accessories included.