| Water Tank Capacity | 1 qt |
|---|---|
| Power Source | Wall Plug-in |
| Coffee Type | Pod |
| MPN | 10611247389116 |
| Control Panel | Analog |
| Bar Pressure | 3.3 bar |
| Compatible Capsule/Pad System | Cafissimo |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Voltage | 220 V |
| Item Height | 11 in |
| Cable Length | 32 in |
| Features | Water Tank |
| Components Included | Drip Tray |
| Finish | Matte |
| Item Width | 6 in |
| Capsule/Pod Capacity | 5 |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Item Depth | 2.7 in |
| Heat up Time | 20-25 sec |
| Bean/Coffee Capacity | 3.5 oz |
| Brand | Keurig |
| Type | Pod Coffee Machine |
| Compatible Water Filtration | Aquaclean |
| Model | K-Express K26 |
| Item Weight | 2.6 lbs |
| Power | 100 W |
Check the listing for details. Keurig K-Express Black Single Serve K-Cup Pod New!. Color: Black, Condition: New. Listed at 89.00 USD. Keurig K-Express Black Single Serve K-Cup Pod New! Opened to photograph.