| Pattern | Solid |
|---|---|
| Coffee Type | Pod |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| MPN | K-Express |
| Item Depth | 12.8 in |
| Bean/Coffee Capacity | 8 oz |
| Brand | Keurig |
| Type | Pod Coffee Machine |
| Item Height | 12.6 in |
| Model | Keurig K-Express |
| Style | Coffee Makers |
| Type of Coffee Made | Cappuccino, Espresso, Espresso Macchiato, Latte Macchiato, Mocha |
| Item Width | 5.1 in |
Check the listing for details. π Keurig K-Express Single Serve Coffee Maker Fast Brew Black π. Color: Black, Condition: New. Listed at 60.00 USD. π Keurig K-Express Single Serve Coffee Maker Fast Brew Black π. Condition is New. Shipped with USPS Ground Advantage.