| UPC | 0611247375358 |
|---|---|
| Power Source | Electrical |
| Coffee Type | Pod |
| Color | Gray |
| Material | Plastic |
| MPN | K-Mini Plus |
| Item Depth | 5 in |
| Brand | Keurig |
| Type | Pod Coffee Machine |
| Item Height | 14.75 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | Keurig K-Mini Plus |
| Type of Coffee Made | Espresso, Cappuccino |
| Features | Travel, Water Tank, Removable Water Tank, Frother |
| Finish | Matte |
| Item Width | 13.5 in |
| Item Weight | 6.54 lbs. |
Check the listing for details. Keurig K-Mini Plus Single Serve K-Cup Pod Coffee Maker - Gray. Color: Gray, Condition: New. Listed at 38.99 USD.